70711897_2684626188248452_8328251335690420224_

אבי חג'ג' היקר מסיים את תפקידו כמנהל מחלקת הספורט בשלומי, אחרי למעלה משני עשורים! ניתן לאבי את הבמה, ונביא כלשונם את דברי הפרידה שלו בטקס שנערך לכבודו:
"לפני 23 שנים הגעתי לראיון עבודה לניהול מחלקת הספורט בשלומי, לא הכרתי את הישוב ולא הבנתי מה זה מתנס ומה הן הציפיות ממני.
התמזל מזלי ואת 14 השנים הראשונות עברתי לצידה של ז'נט אסידו. הידע שלה והרצון שלי ללמוד ולעשות עיצבו את דמותי האישית והמקצועית לאורך כל הדרך. יחד בנינו מערכת חוגים מגוונת ואיכותית והוספנו פעילות עממית לקהילה, ליגת קיץ איזורית, צעדות, מירוצים, פעילות בשכונות, ימי ספורט קהילתיים ובית ספריים, זאת בנוסף לניהול בריכת השחייה וקייטנת הקיץ.
כמו כן פעלתי שנים רבות מול מר אמין סלאח מפקח מנהל הספורט, דרכו הגשתי בקשות לשיפוץ ובניית מתקני הספורט בישוב וגם עבור קידום פעילויות אמין תמיד נעתר לבקשות, דחף ותרם מיכולותיו.
עם הזמן שלומי הפכה להיות הבית שלי, אין תחליף לפרגון והאהבה להם אני זוכה כאן. אני מרגיש הכי בבית בכל נקודה בישוב, עברתי כאן כמעט חצי מחיי ואני אוהב את הישוב ואת התושבים אהבת נפש אמיתית.
זכיתי לצאת ולייצג את הישוב פעמיים בחו"ל, בלונדון ובברצלונה.
יצאתי להשתלמויות רבות, השלמתי תואר ראשון בחינוך גופני ותואר שני במדעי היהדות, כל זה אינו מובן מאיליו ועל כך אני רוצה להודות לאבי חצ'ואל שדחף ועודד אותי ללמוד לתואר השני. אני רוצה להודות גם למישל בן שטרית שבתקופת ניהולו זכיתי לשיתוף פעולה בקידום פעילויות רבות.
העבודה במרכז הקהילתי הינה עבודה מספקת ומאתגרת, קמתי בכל בוקר לעוד יום מהנה ומעניין, אך יחד עם זאת התחלתי להרגיש שהחיים שלי נראים אותו הדבר במשך שנים רבות, שאני לא מצליח להקדיש את תשומת הלב הראויה לרומי אשתי היקרה ולילדי, במיוחד לאחר שעברתי לגור בקיבוץ דגניה ב', זאת למרות ההתחשבות של כל המנהלים שהבינו שאני צריך לצאת מוקדם יותר מהעבודה. יחד עם זאת חשתי סוג של רגשות אשם ושאני פוגע מעט בעבודה, חבר טוב שלי זיהה את המצב והזכיר לי שאני מחזיק בתעודת הוראה, מקצוע שמביא אותך מוקדם הביתה ומקנה חופשות מוגזמות, בתחילה לא הייתי מוכן לשמוע על כך, אך הוא לא הרפה וסידר לי ראיונות עבודה כמעט בניגוד לרצוני.
אך הצעדים הראשונים נעשו ואני מלמד כבר שנתיים בתיכון החברתי בקרית אתא ובכרמיאל וכעת נותר לעשות את כל הדרך להוראה בתיכון חינוך מיוחד אחוזת ילדים בחיפה.
ימים יגידו אם עשיתי צעד נכון.
אני רוצה לומר תודה ענקית לצוות המאמנים המקצועי והמיומן, עברנו יחד דרך ארוכה ובזכותכם הגענו להישגים ויחד עם מערכת הפעילות שנבנתה, נרקמו בינינו יחסי חברות הדדיים.
היום אני גם אומר תודה ענקית לחברותי וחברי לצוות המרכז הקהילתי , לא אנקוב בשמות משום שכל אחת ואחד מכם מהווה דמות משמעותית ביותר עבורי, אתגעגע לארוחות המשותפות, לשיחות, לצחוקים ולעזרה ההדדית. עברנו יחד חוויות רבות דרכם הצלחתי להכיר דמויות ומשפחות רבות בישוב.
צוות המרכז הקהילתי הוא כח אדיר, משמעותי ומרכזי בחיי התושבים ויחד עם יאיר ברנס המנהל שמשלב חריצות, טוב לב ומוטיבציה בלתי נגמרת אני בטוח שההישגים רק ילכו ויתגברו.
אני רוצה להודות מעומק הלב לראש המועצה מר גבריאל נעמן שבמשך למעלה מ- 20 שנה נתן לי בטחון תעסוקתי, פירגן לי מעל כל במה, היה אוזן קשבת והוביל את העשייה, תמיד בדרכי נועם ובאמפתיה.
אני רוצה לומר תודה להורי היקרים (משפט שלא אמרתי מאז הבר מצווה), מהם למדתי מהי חריצות, נתינה וכבוד לזולת. תודה לרומי אשתי האהובה וילדי שסבלו מחוסר נוכחותי במשך שנים רבות.
אני חייב לומר כי אם יש משהו שמצליח לגבור על העצב שלי במהלך הפרידה הזה זוהי העובדה שמי שיחליף אותי הוא חברי הטוב איציק לנקרי. איציק אדם אינטיליגנטי, מוכשר וחרוץ מאין כמותו, גדל בבית שמדבר ספורט ואני בטוח שכל מי שלקח חלק בהחלטה הזאת יבין שנעשה הדבר הנכון ביותר, אז איציק בהצלחה.....
למרות הערב הזה שאורגן לכבודי, לא תצליחו להיפטר ממני, אני מתכוון להמשיך להגיע לשלומי, להיות שותף לשמחות ולבקר את החברות והחברים.
אסיים בתודה גדולה לכל מי שהכרתי ולתושבי שלומי היקרים ביותר."
תודה לך אבי יקר, מאחלים לך רק הצלחה בתפקידך החדש, ואין ספק שכך יהיה. נתגעגע